YAMI

Spoluzakladateľka Janka Pavličková, ktorej víziou bola spoločnosť na vytváranie spokojných klientov a spoločnosť, ktorá sa na realitnom trhu bude líšiť.  Po 10 rokoch v oblasti nehnuteľností sa rozhodla naplniť svoju víziu a ísť svojou kreatívnou cestou a vybudovať si vlastnú značku.

Jej silnou stránkou je tvorivosť a radosť vytvárať a spájať nielen veci, ale aj ľudí.  Prácu miluje a robí to so zreteľom na detaily.

Jej prioritou číslo jedna je spokojnosť zákazníka a zabezpečenie toho, aby klient cítil, že jeho potreby sú na prvom mieste.

Každý rok viac ako 90 percent jej podnikania pochádza z odporúčaní od predchádzajúcich klientov a priateľov.  Zákaznícky servis je prioritou číslo jedna.

Perfekcionistka v srdci s bezkonkurenčným entuziazmom slúžiacim ostatným sa nezastaví pred ničím, aby zaistila hladký, úspešný a zábavný zážitok z nakupovania a predaja nehnuteľností jej klientov.  Skutočne miluje to, čo robí, a je to zrejmé z energie, ktorú nalieva, aby spoznala potreby a sny svojich klientov a záväzok, ktorý venuje ich dosahovaniu.


+421 910 501 440
janka@yamidomi.com