Cena v YD!
Bratislava II, Bratislava-Ružinov,
  • Celková plocha 122m2
  • Úžitková plocha 110m2

Popis nehnuteľnosti

• Iba u nás v ponuke YamiDomi_invest •

Pripravujeme do ponuky na predaj 3 izbový štýlový mezonetový byt nachádzajúci sa na Kulíškovej ulici, mestská časť Ružinov - NIVY. 

Mezonetový byt na 4.mezaníne (4.NP a 5.NP) v nadstavbe bytového domu v lokalite 500 bytov a  v prostredí plnom zelene. Ide o nadstavbu staršieho tehlového domu, pričom byt je prístupný z nového výťahu, ktorý bol vybudovaný súčasne s výstavbou bytov v nadstavbe a je určený výlučne pre obyvateľov bytov v nadstavbe. Byt je orientovaný na dve svetové strany a to východ a západ. 

Byt má rozlohu 99,80m2 + balkón vo výmere 12,49m2 (horná úroveň) a balkón o výmere 2m2 (spodná úroveň). Prvá úroveň mezonetu (4. nadzemné podlažie) zahŕňa vstupnú halu, hosťovskú toaletu, samostatnú plne vybavenú kuchyňu s jedálenskou časťou, komoru, priestrannú obývaciu miestnosť s okennou fasádou a s balkónom orientovaným na západ s nerušeným výhľadom na zeleň. 

V hornej úrovni mezonetu (5. nadzemné podlažie) sa nachádzajú dve spálne, galéria a kúpeľňa s toaletou a rozľahlá terasa orientovaná na západ.

Veľkým benefitom je, že nad hornou obytnou úrovňou mezonetu sa nachádzajú ešte strešné priestory (prístupné cez vysúvacie schody zo strechy), ktoré sa dajú využiť na odkladacie a skladové účely. Byt je kompletne zariadený moderným nábytkom realizovaným na mieru a je klimatizovaný. K bytu prislúcha murovaná pivnica situovaná v suteréne bytového domu vo výmere 10,42m2. Parkovanie pred bytovým domom. 

Viac informácií o cene, fotografie a dostupnosť ponuky na vyžiadanie telefonicky alebo @.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
122 m2
Úžitková plocha:
110 m2
Poschodie:
posledné poschodie
Poschodie:
4
Počet poschodí:
5
Počet izieb:
3
Plocha balkóna:
12 m2
Balkón:
áno - 2
Kúpeľňa:
vaňa a sprchovací kút
Výťah:
áno
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Zateplený objekt:
áno
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
10 m2

Pozrieť na mape

Mgr. Janka Pavličková

Mgr. Janka Pavličková

Co- founder