We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

Kežmarok, Stará Lesná,
  • Total area 71.82m2
  • Usable area 71.82m2
  • Build area 71.82m2
  • Floor area 60.28m2

Sorry, offer expired.

S T A R Á  L E S N Á | 3i apartmán Sunset Peak 60 m² + lodžia | VYSOKÉ TATRY

Property description

 

Novinka v ponuke Y A M I D O M I na predaj štýlový 3-izbový apartmán v prémiovej lokalite Stará Lesná, priamo pod Vysokými Tatrami. Táto prémiová nehnuteľnosť vo Vysokých Tatrách kombinuje elegantnú architektúru, kvalitné spracovanie a priamy prístup k jednému z najväčších wellness centier v regióne - hotel Kontakt****

Apartmán SUNSET PEAK s výmerou 60,28 m² pozostáva z dvoch spální, obývacej izby spojenej s kuchyňou, kúpeľne a samostatnej toalety. K dispozícii je aj priestranná lodžia (11,54 m²) s krásnym výhľadom na okolie a súkromné parkovacie miesto. Interiér je vyhotovený vo vysokom štandarde a orientovaný na západ, čo zaručuje dostatok svetla počas celého dňa. Celková výmera daného apartmánu je  71,82 m².

Majiteľ apartmánu má priamy prístup do wellness centra hotela Kontakt**** s rozlohou 1000 m², kde sa nachádzajú bazény, sauny, masáže a fitness. Hotel zároveň ponúka kompletný prenájmový servis, vďaka ktorému je možné apartmán bezstarostne prenajímať s pravidelným výnosom. Majiteľ má navyše možnosť využívať hotelové služby a získava 50 % zľavu na vstup do wellness centra.

Táto nehnuteľnosť je ideálna ako rekreačný apartmán v Tatrách, ale aj ako investičná príležitosť s atraktívnou návratnosťou a celoročnou obsadenosťou.

Cena apartmánu: 5 000 EUR / m² 

Lokalita Stará Lesná patrí medzi najatraktívnejšie destinácie vo Vysokých Tatrách. Ponúka pokojné prostredie s nádhernými výhľadmi, čistý horský vzduch a výbornú dostupnosť do Tatranskej Lomnice, golfového rezortu Black Stork či do Popradu. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, cyklotrasy, lyžiarske strediská aj wellness zariadenia.

Features

Status:
active
Ownership:
otherown
Usable area:
71.82 m2
Built-up area:
71.82 m2
Built-up area:
60.28 m2
Type:
new Building
Number of rooms:
3
Building type:
wood
Equipment type:
completely furnished
Loggia:
yes
Year of construction:
2025
Floor:
2
Total area:
71.82 m2
Loggia area:
10.77 m2
Number of loggies:
1
Orientation:
west
Utilities:
yes
Water:
yes
Electric:
yes
Gas:
yes
Water - On land:
yes
Electric - On land:
yes
On land - 230 V:
yes
Gas - On land:
yes
Central:
yes
Mgr. Janka Pavličková

Mgr. Janka Pavličková

Co - founder

Information about real estate

Information about real estate